امکانات

امکانات و ویژگی های نرم افزار CRM خودکار

دسته بندی بر مبنای اعطای نشان نرم افزار خودکار

شما می توانید چندین نشان و یا علامت رنگی در نرم افزار سی ار ام تعریف کنید و به هر یک از مشتریان، آن را اعطا کنید.(مانند: اعطای نشان رنگی سبز به مشتریان وفادار). بدین ترتیب خیلی ساده و در یک نگاه می توانید نوع مشتری خود را مشاهده کنید.

دسته بندی سفارشی مشتریان نرم افزار خودکار

در نرم افزار CRM خودکار میتوانید مشتریان را براساس شهر، استان، حوزه کاری، روش جذب وغیره دسته بندی نمائید. (بطور مثال مشتریان اصفهانی که حوزه کاری آنها لوازم خانگی می باشد ). از این دسته بندی می توانید برای ارسال گروهی ایمیل و پیامک و حتی مرور مشتریان استفاده کنید.

مدیریت مشتریان نرم افزار خودکار

شما می توانید تمام اطلاعات مرتبط با مشتری مانند فرصت فروش، پیش فاکتور، سفارش خرید، یادداشت ها و غیره را ببینید و همچنین می توانید برای هر مشتری نام کاربری و کلمه عبور ورود به سیستم تعریف نمائید تا بتواند به پنل پشتیبانی وارد شود.

مدیریت سرنخ ها نرم افزار خودکار

افرادی که تمایل به آشنایی با محصول شما را دارند ولی هنوز مشتری شما نشده اند و خرید نکرده اند، سرنخ ها یا مشتریان علاقمند شما هستند که برای آنها می توانید پیامک و ایمیل ارسال نمایید. در صورتیکه بخواهند از شما خرید کنند می توانید آنها را تبدیل به مشتری نمائید.

سفارشی سازی ستون ها نرم افزار خودکار

شما می توانید فیلدهایی که در لیست مشتریان هست را تغییر بدهید و خودتان ستون های پرکاربردتان را انتخاب کنید و ترتیب آنها را مشخص کنید. در نرم افزار خودکار می توانید ستون های غیر کاربردی خود را حذف نمائید و سرعت دسترسی به اطلاعاتتان را افزایش دهید.

فیلدهای سفارشی نرم افزار خودکار

اگر برای افزودن اطلاعات مشتریان به فیلدهای بیشتری نیازی دارید، نگران نباشید. شما می توانید فیلدهای مورد نظر خود را با امکان فیلدهای سفارشی به نرم افزار اضافه کنید.

پنل پشتیبانی مشتریان نرم افزار خودکار

اگر قصد راه اندازی سیستم پشتیبانی و خدمات پس از فروش را دارید می توانید از این قابلیت استفاده کنید و برای تمامی مشتریان خود حساب کاربری بسازید و درخواست ها و تیکت های آنها را مدیریت نمائید.

import کردن نرم افزار خودکار

کلیه اطلاعات مشتریان را می توانید بصورت یکجا از طریق فایل اکسل به نرم افزار وارد نمایید. بدین صورت می توانید از نرم افزار های قبلی خود به سادگی به نرم افزار خودکار مهاجرت کنید.

مدیریت فاکتور نرم افزار خودکار

شما می توانید به سادگی برای مشتریان خود فاکتور صادر کنید و آن را برای تائید نزد مدیران خود ارسال کنید. پس از تائید به کارشناسان حسابداری شرکت پیامی خودکار ارسال خواهد شد که چنین فاکتوری صادر شده است تا این افراد اسناد مالی و حسابداری آن را تنظیم نمایند.

مدیریت پیش فاکتور نرم افزار خودکار

شما به سادگی می توانید برای مشتریان خود پیش فاکتور صادر کنید و آن را برای تائید نزد مدیران خود ارسال کنید و پس از تائید خروجی PDF آن را برای مشتریان خود ارسال کنید و در نهایت پس از تائید مشتری آن پیش فاکتور را تبدیل به فاکتور نمائید.

پیگیری فروش در قالب جدول kanban نرم افزار خودکار

توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با این امکان بر روی عنوان قابلیت کلیک کنید.

فیلدهای سفارشی نرم افزار خودکار

اگر برای افزودن اطلاعات فرصت فروش به فیلدهای بیشتری نیازی دارید، نگران نباشید. شما می توانید فیلدهای مورد نظر خود را به فرم فرصت فروش اضافه کنید.

مدیریت سفارش خرید نرم افزار خودکار

در بخش سفارش خرید می توانید سفارش مواد اولیه مورد نیاز خود را برای تولید محصول نهایی ثبت کرده و PDF سفارش خرید خود را برای تامین کننده بفرستید.

مدیریت سفارش فروش نرم افزار خودکار

با توجه به موجودی انبار خود اگر محصولی را که به مشتری فروخته اید و در انبار موجود نیست، می توانید در بخش سفارش فروش با یک کلیک، سفارش تولید محصول خود را به واحد تولید بدهید تا واحد تولید، آماده سازی محصول را انجام بدهد.

مدیریت Sla در نرم افزار خودکار

شما می توانید براساس شرایط هر درخواست زمان مشخصی را برای حل شدن آن تعیین نمائید. بطور مثال درخواست های با اولویت بالا باید در 5 ساعت کاری حل شوند. در صورتیکه این زمان نقض شود، می توانید افرادی را تعیین کنید تا به آنها اطلاع رسانی شود.

مدیریت کارها نرم افزار خودکار

در این بخش شما می توانید برای همکاران خود وظایف درون سازمانی را تعریف کنید و به آنها ارجاع دهید و برای آن زمانی مشخص تعیین کنید. بدین ترتیب کارهای روزمره شما به تاخیر نخواهد افتاد و از همین بخش می توانید آنها را پیگیری نمائید.

درخواست ها و پشتیبانی نرم افزار خودکار

شما می توانید درخواست های پشتیبانی و خدمات پس از فروش مشتریان خود را در نرم افزار خودکار ثبت کنید و آنها را دسته بندی کنید و برای کارشناسان مربوطه ارجاع دهید. شما می توانید با مشتریان خود از داخل درخواست ها مکاتبه کنید.

ماتریس اولویت در نرم افزار خودکار

برای مدیریت بهتر درخواست ها لازم است درخواست ها را اولویت بندی کنیم. پیشنهاد ما برای اولویت بندی درخواست ها استفاده از ماتریس اولویت می باشد. برای مشاهده نحوه کار ماتریس اولویت بصورت کاربردی بر روی عنوان این قابلیت کلیک کنید.

مدیریت فایل ها نرم افزار خودکار

تمامی فایل های (همانند کاتالوگ ها و رزومه ها و غیره ) مورد نیاز بخش فروش و پشتیبانی را می توانید در این بخش به اشتراک بگذارید تا همه کاربران نرم افزار از آن استفاده کنند و احیانا اگر خواستند آن را برای مشتریان ارسال کنند.

import کردن نرم افزار خودکار

شما به سادگی می توانید محصولات خود را در یک فایل اکسل وارد کنید و در کمتر از چند ثانیه همه آنها را به نرم افزار سی ار ام وارد و Import کنید. در صورتیکه از سی ار ام دیگری استفاده می کردید و هم اکنون قصد دارید که از سی ار ام خودکار استفاده کنید این قابلیت برای شما بسیار مناسب می باشد.

مدیریت محصولات و خدمات نرم افزار خودکار

شما می توانید کلیه محصولات و خدمات خود را به نرم افزار CRM خودکار اضافه کرده و آنها را دسته بندی کنید. حتی می توانید شرایط فروش محصول، موجودی انبار، نوع مالیات، تامین کننده، کد محصول و ... را تعریف کنید.

مدیریت سفارش فروش نرم افزار خودکار

این امکان به شما کمک می کند تا ببینید که چقدر به اهداف فروش سازمان نزدیک شده اید. این موضوع باعث انگیزه و رقابت میان کارکنان می شود و از طرف دیگر باعث بهبود فروش شما می شود.

داشبورد مدیریتی نرم افزار خودکار

در داشبورد مدیریتی، مدیر سیستم بصورت نموداری و آماری می تواند تعداد فروش و پیش فاکتور و فرصت فروش و اینکه چند درصد مشتریان محصولات را خریداری کرده اند، فعالیت های کارشناسان را آنالیز کند و تحلیل کاملی بدست آورد.

گزارش ساز نرم افزار خودکار

یکی از اهداف اصلی CRM این است که به سازمان یک دید جامع از وضعیت فروش و پشتیبانی ارائه کند. برای این مهم نرم افزار خودکار مجهز به گزارش ساز پویا شده است که بتوانید از هر بخش نرم افزار گزارشاتی دلخواه و مورد نیاز تهیه نمائید. استفاده از گزارش ساز بسیار آسان می باشد و نیاز به داشتن دانش خاصی نیست.

امکان درج Mention در یادداشت نرم افزار خودکار

شاید اصطلاح Mention و یا Tag را در شبکه های اجتماعی شنیده باشید. ما با بهره گیری از همان تجربه در CRM امکانی را برای شما فراهم آورده ایم که می توانید در یادداشتی نام همکار خود را (بصورت @نام_همکار) ذکر کرده و سیستم بطور خودکار به آن فرد اطلاع رسانی نماید. این امکان باعث می شود که اتفاقات و رویدادهای پیرامون را به راحتی به همکاران خود اطلاع بدهید.

کنترل دسترسی کاربران نرم افزار خودکار

در CRM خودکار شما میتوانید برای هریک از کارشناسان واحدهای فروش، مالی، پشتیبانی و غیره، سطح دسترسی متفاوتی ایجاد نمائید. این امکان علاوه بر افزایش ضریب امنیتی CRM، باعث سادگی و حذف منوهای غیرضروری برای هر یک از کارشناسان خواهد شد.

پیکربندی آسان نرم افزار خودکار

در طراحی نرم افزار خودکار به همت متخصصان سعی شده است تا در کنار رابط کاربری ساده، سیستمی کارآمد طراحی شود تا شما عزیزان به راحتی بتوانید پیکربندی سیستم را به سادگی انجام دهید و از کار با نرم افزار خودکار لذت ببرید.

یادآوری و تقویم نرم افزار خودکار

یکی از مهم ترین انتظارات کارشناسان فروش این می باشد که می خواهند نرم افزار سی آر ام در مواقعی کارهایی را به آنها یادآوری کنند و این افراد بتوانند به راحتی کارها و قرارهای هفته آینده خود را ببینند. این یادآوری ها کمک خواهد کرد که چیزی فراموش نشود و فرصتی از دست نرود.

سفارشی کردن اطلاع رسانی نرم افزار خودکار

ما برای خیلی از اتفاقاتی که در نرم افزار سی ار ام خودکار رخ می دهد، اطلاع رسانی هایی قرار داده ایم. مثلا زمانیکه پیگیری فروشی به شما محول می شود، نرم افزار خودکار از طریق ایمیل و پیامک و حتی پنل کاربری به شما اطلاع رسانی می کند که پیگیری فروشی از طرف مدیر شما در تاریخ امروز به شما ارجاع داده شده است. این اطلاع رسانی ها قابل تنظیم می باشند.

بکاپ گیری زمانبندی شده نرم افزار فروش خودکار

با این امکان دیگر نباید نگران از دست رفتن اطلاعات خود شوید. بلکه می توانید تنها با چند کلیک و تنظیم کوچک بصورت روزانه یا هفتگی از اطلاعات نرم افزار بکاپ و پشتیبان تهیه کنید و در مواقع بحرانی آن را بازیابی کنید. همچنین شما می توانید در هر لحظه از اطلاعات نرم افزار پشتیبان گیری نمائید.

مدیریت بروزرسانی نرم افزار خودکار

هر ماه نسخه جدید نرم افزار منتشر می شود و شما می توانید براحتی بروزرسانی نرم افزار خودکار را انجام دهید. در هر بروزرسانی، باگ های سیستم رفع شده و شما امکانات جدیدی بدست می آورید که کار با نرم افزار را برای شما جذاب و راحت تر می کند.

مدیریت بازگردانی CRM خودکار

شما به سادگی و از طریق پنل مدیریت نرم افزار CRM خودکار می توانید اطلاعات و بکاپ های برنامه را بدون اتصال مستقیم به دیتابیس بازیابی کنید.

رابط کاربری Responsive و کاربر پسند نرم افزار خودکار

نرم افزار خودکار بصورت کاملا واکنشگرا (Responsive) طراحی شده است و شما به راحتی می توانید از طریق موبایل، تبلت و کامپیوترهای دسکتاپ به آن متصل شوید و از آن استفاده کنید. علاوه بر این، رابط کاربری این ابزار با بهرمندی از پرسنل متخصص این امر، زیبا و کاربر پسند طراحی شده است.

راهنمای جامع نرم افزار خودکار

ما در همه جای نرم افزار سعی کرده ایم تا با قرار دادن راهنمای مناسب، روش کار با نرم افزار را توضیح دهیم تا با درست وارد کردن اطلاعات، بیشترین بهره بردای از نرم افزار اتفاق افتد تا سرعت کار شما در نرم افزار بالا و بالاتر رود.

چندزبانه بودن CRM خودکار

نرم افزار CRM خودکار، بصورت چند زبانه و دو جهته طراحی شده است. این بدین معنی است که نرم افزار خودکار از زبان عربی و فارسی و غیره بصورت راست چین و از زبان انگلیسی و اسپانیایی و غیره بصورت چپ چین پشتیبانی می کند.

اتصال به مرکز تلفن نرم افزار خودکار

شما می توانید با یک کلیک بر روی شماره های تلفن و موبایل، با آن شماره ها تماس حاصل نمایید و همچنین تماس های دریافتی را بر روی نرم افزار دریافت نمایید و اطلاعات مشتریان را ببینید. در حال حاضر فقط اتصال به مرکز تلفن استریسک بر روی CRM خودکار همگام سازی شده است.

ارسال و دریافت ایمیل CRM خودکار

با تنظیم POP3 و SMTP در نرم افزار CRM شما می توانید بدون نیاز به ابزارهایی همچون Outlook و پنل های وب به ایمیل واحد فروش و پشتیبانی متصل شوید و با مشتریان خود از داخل پنل نرم افزار خودکار مکاتبه کنید و مکاتبات خود را با مشتریان آرشیو نمائید.

اتصال نرم افزار به پنل های پیامکی نرم افزار خودکار

شما می توانید نرم افزار ارتباط با مشتری را به پنل های ارسال SMS انبوه متصل کنید و برای مشتریان و کارشناسان خود پیامک ارسال نمایید. در حال حاضر شما می توانید در این CRM به بیش از 15 سرور پیامکی ایرانی متصل شوید.