سوالات متداول

پاسخ سوالات خود را در اینجا بیابید

نصب نرم افزار CRM خودکار به چه صورت است؟

نصب نرم افزار توسط کارشناسان این شرکت و بر روی سرورهای مشتری نصب می گردد. همچنین آموزش استفاده از نرم افزار نیز به کاربران داده خواهد شد.

آیا نرم افزار CRM نصب آزمایشی رایگان دارد؟

شما جهت اطمینان از عملکرد نرم افزار CRM خودکار می توانید درخواست نصب آزمایشی آن را برای ما ارسال کنید و یا آن را به کارشناسان ما اطلاع دهید. ما در اسرع وقت نرم افزار را در سازمان شما و بر روی سرورهای شما نصب خواهیم کرد. شما می توانید به مدت 15 روز از تمامی قابلیت های نرم افزار استفاده کنید و در صورتیکه رضایت داشتید اقدام به خرید نرم افزار نمائید.

آیا ما می توانیم در توسعه نرم افزار خودکار نقش داشته باشیم؟ و از این بابت به ما امتیازی داده می شود؟

بدون شک ما از پیشنهادهای شما بسیار خوشحال خواهیم شد و باور داریم که نرم افزار CRM تنها با بازخوردهای استفاده کنندگان می تواند به راندمان حداکثری خود نزدیک شود. از این رو از تمامی پیشنهادات و انتقادات شما استقبال خواهیم کرد و در صورتیکه پیشنهاد و یا انتقاد شما برای سایران مشترین نیز مفید باشد آن موضوع در صف تحلیل و پیاده سازی قرار خواهد گرفت. همچنین به دوستانی که نظرات خوبی را به ما ارائه دهند تخفیفات ارزنده ای داده خواهد شد.

اگر در نرم افزار باگی وجود داشت آن را چگونه برطرف کنیم؟

باگ و اشکالات نرم افزاری در تمام نرم افزار ها بصورت کم و زیاد وجود دارد. ما در یپکو پیش از انتشار نسخه جدید نرم افزار را تست کرده و بعد آن را منتشر می کنیم ولی با این وجود امکان دارد که در برخی از قسمت های برنامه مشکلات بوجود آمده باشد. این باگ ها را به ما گزارش بدهید و ما در کمترین زمان آن ها را برای شما رفع خواهیم کرد و نسخه جدید را منتشر خواهیم کرد.

نرم افزار خودکار به چه صورتی آپدیت می شود؟ و هر چند وقت یکبار آپدیت می شود؟

نرم افزار خودکار بطور معمول حداقل هر دو هفته و حداکثر هر 4 هفته یکبار بروزرسانی می شود. اما در صورتیکه باگ و یا اشکال مهمی در نرم افزار بروز پیدا کند این زمان به نهایتا 2 الی 3 روز کاهش پیدا می کند.

پشتیبانی نرم افزار CRM خودکار به چه صورت است؟

نرم افزار خودکار پس از نصب دارای شش ماه پشتیبانی رایگان می باشد و در طول این مدت بروزرسانی و پاسخگویی به سوالات و اشکالات بصورت رایگان برای مشتریان عزیز انجام خواهد شد. پس از پایان شش ماه در صورتیکه تمایل به تمدید پشتیبانی داشته باشید می توانید با تخفیف ویژه آن را برای یکسال بعد تمدید نمائید.

اگر بعد از خرید نرم افزار ، از خرید خود پشیمان شدیم می توانیم هزینه خود را پس بگیریم؟

شما تا یک ماه گارانتی ضمانت بازگشت وجه دارید و اگر به هر دلیلی از نرم افزار ما راضی نبودید ما وجه دریافتی را به شما عودت خواهیم داد.

اگربعد از استفاده از نرم افزار CRM خودکار متوجه شویم که این نرم افزار مناسب کار ما نیست. باید چه کار کنیم؟

اگر تا قبل از پایان دوره آزمایشی و گارانتی بازگشت وجه متوجه شدید که نرم افزار مناسب شما نیست، دلیل آن را به ما ذکر کنید تا در صورتیکه امکان رفع نیاز شما وجود داشته باشد آن را انجام دهیم. اما در صورتیکه که ما نتوانیم نیاز شما را مرتفع کنیم می توانیم هزینه آن را به شما بازگردانیم.

اگر نرم افزار خودکار در ویژگی یا امکانی ضعیف بود و انتظارات ما را برآورده نکرد ما چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

این موارد را با ما در میان بگذارید تا ما آنها را بررسی کنیم. در صورتیکه ضعف ها و کاستی ها امکان برطرف شدن داشته باشند ما آنها را در سریعترین زمان ممکن برطرف و در نسخه های بعدی آن را منتشر خواهیم کرد.